Instrukcja automatycznego wstawiania panelu w opisie aukcji.Инструкции для автоматической вставки панели.

Spis treści:

Jak automatycznie wstawić panel na wszystkie aukcje?


1. Aby automatycznie i szybko wstawić panel na wszystkich aukcjach wystarczy otworzyć listę swoich paneli i wybrać panel, który chcemy zamieścić klikając na "wstaw na aukcje":2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza, w którym zaznaczyć należy na jakich aukcjach (wszystkich, o wybranych numerach, w aukcjach ze słowem kluczowym w tytule) ma zostać zamieszczony panel oraz wskazać miejsce jego położenia w opisie aukcji :

- na końcu opisu aukcji, - na początku opisu aukcji, - za wskazanym słowem, które występuje w opisie Twojej aukcji - przed wskazanym słowem, które występuje w opisie Twojej aukcji


Przy wyborze opcji wstawienia panelu przed lub po wskazanym słowie należy pamiętać, że system nie wstawia wpisanego w pole słowa, lecz wyszukuje go w opisie Waszej aukcji i zamieszcza sam panel.

Po naciśnięciu „wstaw panel” panel trafia do Waszych aukcji.

Kate
2014-04-11 14:40:12

Czy ta opcja jest dostępna tylko w wersji konta Plus(płatnego)?

Administracja
2014-04-11 16:58:42

Automatyczne wstawianie/usuwanie paneli jest dostępne dla wszystkich.

Daria
2015-03-09 15:13:21

jesli dodam pan do wszystkich aukcji to musze zapłacić za każda aukcje czy jest automatycznie

Twoja opinia

Treść:
Podpis:
Adres email:
(nie będzie opublikowany)
 

Wersja: klasyczna | mobilna
Instrukcja automatycznego wstawiania panelu w opisie aukcji.Инструкции для автоматической вставки панели.

Do czego służy automatyczny panel aukcyjny?

Automatyczne panele aukcyjne, to sposób na zwiększenie sprzedaży na aukcjach dzięki wzajemnej promocji jednych aukcji przez drugie. Nasz serwis udostępnia specjalny kod HTML, który po umieszczeniu na aukcji wyświetla galerię miniaturek innych Twoich aukcji, zachęcającą potencjalnych klientów do zobaczenia pozostałej oferty. Wszystko dzieje się automatycznie, więc wstawiasz kod tylko raz, a nasz system dba o to, aby aktualizować dane na temat Twojej oferty i co kilkanaście minut zmieniać wyświetlane przedmioty. Wyświetlanie może odbywać zarówno rotacyjnie-losowo jak i wg. zadanej kolejności: czas do końca aukcji, liczba ofert, cena, słowa kluczowe, itd.