Statystyki pozwalają na obserwację liczby wyświetleń i kliknięć paneli, oraz najczęściej klikanych aukcji.

Spis treści:

Jak interpretować statystyki paneli i aukcji?


Statystyki paneli pozwalają na kontrolowanie liczby wyświetleń oraz kliknięć w dany panel.
Statystyki mogą dotyczyć konkretnego miesiąca, bądź prezentować dane zbiorcze z całego roku.

W celu zapoznania się ze statystykami należy wybrać panel, którego dane chcemy poznać, a następnie okres, którego mają dotyczyć.Wykres pierwszy - przedstawiający liczbę kliknięć oznacza, ile razy ktoś został przeniesiony na inną naszą aukcję poprzez kliknięcie miniatury aukcji w panelu.Drugi wykres - prezentuje liczbę wyświetleń w danym miesiącu/roku. Wyświetlenia oznaczają ile razy w wybranym okresie aukcje z danym panelem były odwiedzane i wyświetlane.Ostatnia tabela prezentuje aukcje najczęściej klikane w danym panelu. Statystyka ta ma na celu wskazanie nam, która aukcja prezentowana w panelu cieszy się największą popularnością. W przeciwieństwie do powyższych statystyk, skupiających dane ze wszystkich aukcji, tabela ta zawiera jedynie aukcje trwające oraz ostatnio zakończone.

Dane te sumowane są ze wszystkich stworzonych przez nas paneli, stąd liczba kliknięć w tej tabeli różnić się może od liczby kliknięć przedstawionej powyżej.
Twoja opinia

Treść:
Podpis:
Adres email:
(nie będzie opublikowany)
 

Wersja: klasyczna | mobilna
Statystyki pozwalają na obserwację liczby wyświetleń i kliknięć paneli, oraz najczęściej klikanych aukcji.

Do czego służy automatyczny panel aukcyjny?

Automatyczne panele aukcyjne, to sposób na zwiększenie sprzedaży na aukcjach dzięki wzajemnej promocji jednych aukcji przez drugie. Nasz serwis udostępnia specjalny kod HTML, który po umieszczeniu na aukcji wyświetla galerię miniaturek innych Twoich aukcji, zachęcającą potencjalnych klientów do zobaczenia pozostałej oferty. Wszystko dzieje się automatycznie, więc wstawiasz kod tylko raz, a nasz system dba o to, aby aktualizować dane na temat Twojej oferty i co kilkanaście minut zmieniać wyświetlane przedmioty. Wyświetlanie może odbywać zarówno rotacyjnie-losowo jak i wg. zadanej kolejności: czas do końca aukcji, liczba ofert, cena, słowa kluczowe, itd.