Pomoc na temat stworzenia panelu z pozytywnymi komentarzami. Help - How to create a panel of comments? помощь - Как создать панель комментарии.

Spis treści:

Jak stworzyć panel komentarzy?


Aby dodać okno z 10 ostatnimi, pozytywnymi komentarzami należy wejść w edycję panelu, a w opcji „Panel komentarzy” zaznaczyć, jaki wygląd okna wybieramy.

Do wyboru są dwa panele:

1. klasyczny – wyświetla wszystkie 10 ostatnich komentarzy

2. animowany - wyświetla komentarze sekwencyjnie.

Poniżej przykład klasycznego panelu komentarzy:User
2013-03-14 00:14:43

Super pomysł. Tylko jak usunąć napis "Komentarze" znajdujący się nad panelem ?

administracja
2013-09-11 13:46:26

Napis wyświetlany nad panelem możesz dowolnie edytować w podstawowych ustawieniach wyglądu w rubryce "Treść". Domyślnie znajduje się tam fraza "Zobacz nasze pozostałe aukcje".

ecaraudio.pl
2013-11-04 10:03:37

Jak często aktualizują się komentarze przy koncie Plus+ ?

Dawid
2016-10-21 13:20:37

Potrzebuje Panel wyświetlający komentarze wystawione do przedmiotu na danej aukcji. Powinien wyświetlać komentarze wskazane przez użytkownika lub w najgorszym wypadku wszystkie komentarze o treści innej niż domyślna. Czy to w ogóle wykonalne?

Administracja
2016-10-21 17:07:00

Nasz panel komentarzy działa właśnie w taki sposób, że pobiera głównie unikatowe komentarze, komentarze domyślne wyświetlane są w przypadku, gdy ilość "oryginalnych" opinii jest zbyt mała by wypełnić panel. Dodatkowo posiadacze pakietów opcji dodatkowych mają możliwość samodzielnego wyboru komentarzy, które mają zostać wyświetlone. Dokona Pan tego w sekcji http:www.paneleallegro.plauto_commentsuser_comments.php

Twoja opinia

Treść:
Podpis:
Adres email:
(nie będzie opublikowany)
 

Wersja: klasyczna | mobilna
Pomoc na temat stworzenia panelu z pozytywnymi komentarzami. Help - How to create a panel of comments? помощь - Как создать панель комментарии.

Do czego służy automatyczny panel aukcyjny?

Automatyczne panele aukcyjne, to sposób na zwiększenie sprzedaży na aukcjach dzięki wzajemnej promocji jednych aukcji przez drugie. Nasz serwis udostępnia specjalny kod HTML, który po umieszczeniu na aukcji wyświetla galerię miniaturek innych Twoich aukcji, zachęcającą potencjalnych klientów do zobaczenia pozostałej oferty. Wszystko dzieje się automatycznie, więc wstawiasz kod tylko raz, a nasz system dba o to, aby aktualizować dane na temat Twojej oferty i co kilkanaście minut zmieniać wyświetlane przedmioty. Wyświetlanie może odbywać zarówno rotacyjnie-losowo jak i wg. zadanej kolejności: czas do końca aukcji, liczba ofert, cena, słowa kluczowe, itd.