Najlepsze szablony AllegroСамые лучшие шаблоны аукционов

Spis treści:

Najlepsze szablony Allegro


Polecamy poniższych twórców szablonów aukcyjnych:

1. WebDesign25h Kamil Mazan - Firma WebDesign25h Kamil Mazan - świadczy usługi tworzenia profesjonalnych szablonów aukcji. Wykonujemy responsywne szablony Allegro, Aukro, eBay pod indywidualne zamówienie (również dla aukcji niemieckich, angielskich i w innym dowolnym języku), dzięki czemu zamawiający otrzymuje oprawę graficzną zgodną z jego branżą, wytycznymi i preferencjami. Tworzone szablony kompatybilne są z wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi. Zapraszamy do współpracy Firmy jak i osoby Indywidualne.2. MaxSOTE - Nowy wymiar Twojego sklepu - Grafika oraz modyfikacje sklepów internetowych, szablony allegro.

"Specjalizujemy się w sklepach SOTE oraz SHOPER, posiadamy także autorskie rozwiązania. Firma istnieje od 2008 roku, chociaż zespół ma znacznie dłuższe doświadczenie".3. TRAVI DESIGN - Zajmujemy się: projektowaniem profesjonalnych szablonów allegro pod zamówienie klienta, obsługą sklepów internetowych, tworzeniem stron www oraz sklepów, a także reklamą w social mediach.4. JABOL DESIGN – szablony aukcji Allegro i eBay, strony www z systemem CMS, sklepy internetowe.
Jabol Design to zespół ludzi z pasją. Jaką? Z pasją tworzenia! Właśnie dzięki tej pasji, tworzone przez nas projekty są unikalne a jednocześnie dopasowane do Twoich potrzeb. Od początku powstają w naszej i Twojej wyobraźni dzięki czemu masz pewność, że osiągniemy odpowiedni efekt.
Zapraszamy do współpracy.5. Increo Studio - Oferujemy ciekawe i niepowtarzalne szablony aukcyjne dla Allegro i eBay. Indywidualne podejście do każdego projektu, dbałość o detale, dożywotnia pomoc techniczna czy miły kontakt to tylko niektóre atuty naszej firmy. Posiadamy ponad 400 wykonanych projektów. Dostarczmy kompletne usługi, które pozwolą naszemu klientowi wyróżnić swoją ofertę pośród konkurencji i pozyskać nowych kupujących. W ofercie również sklepy i strony WWW. Zapraszamy!6. SzablonyAllegro.biz - jeżeli zależy Ci na indywidualnym podejściu do projektu oraz nieszablonowym szablonie, skorzystaj z moich usług.7. FreshOne - Profesjonalne szablony aukcji ebay.de, ebay.co.uk, ebay.com8. Firma Creation-Studio powstała z potrzeby spożytkowania i twórczego wykorzystania pomysłu oraz wrodzonego talentu młodych, zdolnych i prężnych osób. Wiemy, że w takiej branży jak ta nie można pozwolić sobie na tworzenie schematycznych projektów dlatego śledzimy zmieniające się trendy w zakresie projektowania grafiki na rynkach polskich i zagranicznych gwarantując naszym klientom wyjątkowe i unikalne projekty. Zakres naszych usług obejmuje przede wszystkim projektowanie SZABLONÓW aukcji Allegro i Ebay.


Tomasz Kocoń
2013-06-25 09:37:04

Super obsługa , super szablony. Polecam Każdemu interesy z tymi ludźmi. Błyskawiczna realizacja ! Brak jakichkolwiek zastrzeżeń !

Twoja opinia

Treść:
Podpis:
Adres email:
(nie będzie opublikowany)
 

Wersja: klasyczna | mobilna
Najlepsze szablony AllegroСамые лучшие шаблоны аукционов

Do czego służy automatyczny panel aukcyjny?

Automatyczne panele aukcyjne, to sposób na zwiększenie sprzedaży na aukcjach dzięki wzajemnej promocji jednych aukcji przez drugie. Nasz serwis udostępnia specjalny kod HTML, który po umieszczeniu na aukcji wyświetla galerię miniaturek innych Twoich aukcji, zachęcającą potencjalnych klientów do zobaczenia pozostałej oferty. Wszystko dzieje się automatycznie, więc wstawiasz kod tylko raz, a nasz system dba o to, aby aktualizować dane na temat Twojej oferty i co kilkanaście minut zmieniać wyświetlane przedmioty. Wyświetlanie może odbywać zarówno rotacyjnie-losowo jak i wg. zadanej kolejności: czas do końca aukcji, liczba ofert, cena, słowa kluczowe, itd.