Automatyczna i szybka instalacja panelu aukcyjnego na aukcjach w serwisie PaneleAllegro.pl

Spis treści:

Panele Allegro - automatyczna instalacja


Panele aukcyjne tworzone w naszym serwisie są narzędziem bardzo prostym w obsłudze i skutecznie podnoszącym wysokość sprzedaży w serwisach aukcyjnych, takich jak Allegro oraz eBay.


Stworzenie panelu i jego instalacja na aukcjach nie powinna zająć więcej niż kilka minut:

1. Po zalogowaniu do naszego serwisu, w odpowiedniej rybryce wpisujemy login Allegro, eBay lub innego serwisu aukcyjnego.
2. Dokonujemy zmian w wyglądzie panelu, dopasowujemy go do swoich potrzeb i upodobań, a na koniec klikamy "Zapisz zmiany i wróc do listy"
3. Na liście paneli, przy stworzonym panelu naciskamy na przycisk "Wstaw/usuń automatycznie".
4. Ostatnim etapem jest kompletne wypełnienie formularza, zdefiniowanie zakresu aukcji, do których panel ma zostać wstawiony i miejsca, w którym ma się wyświetlać. Po wypełnieniu formularza należy podać hasło do konta aukcyjnego i nacisnąć przycisk "Wstaw panel".


Niedługo po zleceniu operacji wstawiania panel pojawi się na aukcjach.Możesz również przeczytać:

Twoja opinia

Treść:
Podpis:
Adres email:
(nie będzie opublikowany)
 

Wersja: klasyczna | mobilna
Automatyczna i szybka instalacja panelu aukcyjnego na aukcjach w serwisie PaneleAllegro.pl

Do czego służy automatyczny panel aukcyjny?

Automatyczne panele aukcyjne, to sposób na zwiększenie sprzedaży na aukcjach dzięki wzajemnej promocji jednych aukcji przez drugie. Nasz serwis udostępnia specjalny kod HTML, który po umieszczeniu na aukcji wyświetla galerię miniaturek innych Twoich aukcji, zachęcającą potencjalnych klientów do zobaczenia pozostałej oferty. Wszystko dzieje się automatycznie, więc wstawiasz kod tylko raz, a nasz system dba o to, aby aktualizować dane na temat Twojej oferty i co kilkanaście minut zmieniać wyświetlane przedmioty. Wyświetlanie może odbywać zarówno rotacyjnie-losowo jak i wg. zadanej kolejności: czas do końca aukcji, liczba ofert, cena, słowa kluczowe, itd.